WIKDOOR – panele podłogowe w biurze

W kwestii wyboru podłogi do biura nie mamy takiej łatwej sprawy. Tak jak w domu wybór podłogi sprowadza się często wyłącznie do walorów estetycznych. Tak w biurze musimy mieć na uwadze oprócz tego, także jej solidność i wytrzymałość. Oprócz obciążenia przez regały ze stosami segregatorów i dokumentów czy przez maszyny drukująco — kopiujące, powinniśmy wiązać się z tym, że przez biuro będzie przemieszczać się wielu klientów. Czy zatem panele podłogowe będą w tej sytuacji odpowiednim wyborem? Wszystko zależy od tego, jak sprecyzujemy nasze zapotrzebowania i jak dobierzemy ich rodzaj.

Funkcjonalność

Jak już wyżej wspomnieliśmy podłoga w biurze winna wyróżniać się trwałością. Oprócz tego trzeba, żeby była cicha i łatwa w utrzymaniu czystości. Wreszcie nie mniej istotny aspekt to estetyka, która powinna iść w parze z wystrojem wnętrza i charakterem wykonywanej działalności.

Kryteria wyboru

Zastanawiając się nad poszczególnymi kryteriami, trzeba rozpatrzyć poszczególne czynniki ryzyka. Po pierwsze odpowiedzmy sobie na pytanie, jakie będzie obciążenie podłogi – waga mebli i sprzętów. Po drugie pomyślmy o ilości obsługiwanych przez nas petentów. Tutaj istotną do rozważenia sprawą będzie wybór paneli wodoodpornych i łatwych w utrzymaniu czystości. Im większa ilość interesantów, tym o większej odporności w powyższych kwestiach warto pomyśleć. Po trzecie jak długoletnia ma być to inwestycja. Jeśli bowiem planujemy otwarcie biura na krótki czas i możliwą zmianę lokum w krótkim czasie, wówczas nie warto inwestować ogromnych środków. W przeciwnym wypadku im lepszą jakość i parametry paneli wybierzemy, niezależnie od ceny, będzie to miało przełożenie na jej długowieczność.

Obecnie na rynku mamy do wyboru szeroki wachlarz produktów paneli podłogowych spełniających normy do stosowania wewnątrz powierzchni biurowych. Zatem ich zakup będzie na pewno dobrym wyborem, jeśli tylko weźmiemy pod uwagę wszystkie powyższe aspekty i nie pójdziemy na łatwiznę. To nigdy nie służy.

Nasza oferta podłóg obejmuje bardzo szeroki zakres przeznaczenia, od podłóg do użytku mieszkalnego, a także użytku zewnętrznego, jak np. pomieszczenia biurowe. Zapraszamy do naszego salonu w Limanowej – WIKDOOR okna, podłogi, drzwi.
www.wikdoor.pl