Express-Line. Przewóz osób do Niemiec

Z Polski do Niemiec. Tam i z powrotem dzięki Express-Line

Express-Line. Przewóz osób do Niemiec

Oferujemy przewóz osób, a także rzeczy. Trasa przebiega z Nowego Sącza do Niemiec, nowoczesnymi, klimatyzowanymi busami. Zapewniamy bezpieczną, komfortową podróż.

Realizujemy przewóz osób i paczek z Nowego Sącza do Aachen (Niemcy). Dysponujemy nowoczesną, bezpieczną i komfortową flotą. Doświadczenie naszych kierowców i rozwaga za kierownicą gwarantują bezpieczną podróż do celu. Dzięki wielu systemom bezpieczeństwa a także nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy wygodny przejazd, bez zmęczenia i stresu. Klimatyzacja i wygodne fotele gwarantują wygodę podczas podróży.

W ofercie posiadamy również transport paczek. Wystarczy, że nadasz u nas paczkę, wskażesz adres, a my zapewniamy, że dotrze w odpowiednie miejsce o odpowiednim czasie. Świadczymy również usługi transportowe auto-lawetą. Zapewniamy transport samochodów z Niemiec do Polski. Z naszą firmą zawieziemy Ciebie i Twój bagaż, a także Twój samochód przetransportujemy na lawecie. Jesteśmy profesjonalną i kompleksową firmą. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.express-line.eu oraz kontaktu w celu zarezerwowania miejsca.