Joand Stal – producent konstrukcji stalowych

Garaze Joand Stal – producent konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe na wymiar to jest najlepsze skojarzenie kiedy słyszysz nazwę naszej firmy.

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie powiatu limanowskiego, ale pracujemy na terenie całego kraju. Zaprojektujemy, wykonamy, przetransportujemy, a także zamontujemy każdej wielkości garaż czy hale magazynową. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność, pracowitość. Jesteśmy doświadczoną firmą i żadne projekty nas nie zaskoczą. Zależy nam na zadowoleniu klienta i dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie zwracając na jego osobiste potrzeby i wymagania.

Blaszaki, kojce i inne konstrukcje stalowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo garaże blaszane ocynkowane, garaże akrylowe, solidne bramy garażowe, wiaty i hale magazynowe, a także pomieszczenia gospodarcze i schowki budowlane oraz kojce dla psów. Oferujemy standardowe rozwiązania i konstrukcje na wymiar. Realizujemy zamówienia i montaż na terenie całego kraju, dostarczając gotowe zamówienie pod wskazany adres.

Przykładamy pełną uwagę i staranność do realizowanych przez nas zamówień. Doświadczenie i umiejętności naszych pracowników gwarantują solidność i wysoką jakość produktu. Nasz park maszyn jest regularnie rozwijany, tak by móc sprostać potrzebom i wymaganiom naszych klientów.

Garaze Joand Stal – producent konstrukcji stalowych

Naszym celem jest rozwój oferowanych usług, ale także rozwój lokalnej gospodarki. Dokładamy wszelkich starań by sprostać wymaganiom panującym na rynku produkcji konstrukcji stalowych. Najlepszym dowodem na to są nasi zadowoleni klienci. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
www.garaze-joand-stal.pl