Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata w Limanowej

Radca Prawny. Kompleksowa pomoc prawna.

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata w Limanowej

Otrzymasz od nas fachową poradę, opinię i profesjonalną konsultację w dziedzinie prawa. Rozwiążemy każdy Twój problem. Doradzimy Ci w każdej trapiącej Cię sprawie. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawnych. Oferta nasza dostosowana jest do firmy i indywidualnych klientów. Reprezentujemy także naszych klientów w procesach sądowych.

Udzielamy pisemne i ustne porady oraz konsultacje w zakresie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, prawa spółek handlowych, prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zapewniamy zastępstwo Klienta na podstawie udzielonego pełnomocnictwa w postępowaniach prawnych, w tym pozwach rozwodowych, w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Pomoc prawna na rzecz przedsiębiorców.

Zapewniamy kompleksową pomoc prawną przedsiębiorcom na terenie województwa małopolskiego, ale także w razie konieczności poza województwem małopolski, przy udziale pomocy prawników lokalnych.

Korzystając z usług naszej kancelarii w związku ze świadczoną pomocą prawną, gwarantujemy Państwu pełną staranność i przestrzeganie zasad etyki zawodowej, zgodnie z Kodeksem Etyki Radcy Prawnego. Świadczenie usług prawnych przez naszą kancelarię objęte jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Pomoc prawną mogą Państwo uzyskać osobiście w siedzibie kancelarii, ale także w miejscu zamieszkania, siedzibie Państwa przedsiębiorstwa lub w każdym innym umówionym miejscu. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie www.radca.limanowa.pl