Okna drewniane – Limanowa – WIKDOOR

WIKDOOR. Drzwi, okna drewniane – Limanowa

Pojawiliśmy się niedawno w Twojej okolicy, ale mamy wszystko to czego szukasz. Pomożemy Ci wyposażyć Twój dom w okna i drzwi. Zapamiętaj nas – Wikdoor – Twoje drzwi na świat.

Zaczynasz swoją przygodę z budowaniem domu? Czy już dawno za Tobą projekt i konstruowanie od podstaw?

Pomożemy wyposażyć Twoje miejsce na ziemi w drzwi, okna, podłogi, a także bramy garażowe. Współpracujemy ze znanymi producentami stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych i podłóg.
PORTA Drzwi, DRE, POL-SKONE, STOL-BUD, SCHUCO, VEKA, SONAROL, JEZIERSKI, KAINDL, WEINGER, CLASSEN, KRONO ORIGINAL, KRONOPOL, BARLINEK oraz wiele innych znanych marek znajdą Państwo w naszym salonie.

Oferowane przez nas produkty spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości, a także dbają o środowisko naturalne.

Chciałbyś coś zmienić, a nie wiesz od czego zacząć?

WIKDOOR. Drzwi, okna drewniane – Limanowa

Pomożemy Ci wybrać nowe podłogi, które odświeżą i całkiem zmienią Twoje pomieszczenie. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej i hurtowej stolarki okiennej i drzwiowej zaowocowało ogromną wiedzą i silną intuicją, skoncentrowaną na potrzeby klienta.

Zapamiętaj działamy w Limanowej. Odwiedź nas i zmień swoje mieszkanie w ciepłe, komfortowe i bezpieczne miejsce, do którego chętnie będziesz wracał. Zapraszamy do nas www.wikdoor.pl