STALBLACH – garaże blaszane na wymiar

Potrzebujesz schować samochód przed mrozem? Masz za duży bałagan wokół domu? Mamy rozwiązanie! Nasze „blaszaki” spełnią Twoje najwyższe oczekiwania!

Konstrukcje stalowe STALBLACH.

STALBLACH. Garaże blaszane

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych, w tym: garaży blaszanych, bram garażowych, wiat i hal magazynowych, schowków i kojców oraz innych. W ofercie posiadamy gotowe rozwiązania, o standardowych wymiarach, ale możemy także wykonać konstrukcje na wymiar.

Dopasowujemy się do klienta. Realizujemy transport oraz montaż na terenie całego kraju. Doświadczenie i wiedza naszego zespołu gwarantują, że jakość, precyzja oraz solidność naszego produktu spowodują, że będziesz czuł ogrom satysfakcji!

Na każde pytanie znajdziesz u nas odpowiedź! Schowamy Twój samochód, ukochany pojazd w garażu blaszanym, z blachy ocynkowanej czy powlekanej. Zbudujemy Ci garaż lub schowek taki wymiarów aby zmieściła Ci się i kosiarka i grabie i zabawki ogrodowe. A na koniec zasuniesz wszystko bramą garażową także z naszej firmy.

Zaprojektujemy, przetransportujemy i zamontujemy. Wszystko dla Ciebie.

STALBLACH. Garaże blaszane

Oferujemy kompleksową usługę wykonania konstrukcji stalowych. Nasze produkty wykonywane są z najwyższą starannością! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.stalblach.pl